Papinarubashka
Блокнотний upcycling-бренд, виробництво якого відбувалось з 2009-го по 2022-й рік. Блокноти відшивались виключно із вантажного одягу за окремою унікальною технологією. Таким чином бренд звів до мінімуму будь-яку серійність – блокноти створювались маленькими серіями (1-3 шт.) і більше ніколи не повторювались.
В Papinarubashka постійно запускались окремі side-проєкти в колабораціях з молодими художниками.
Про Papinarubashka писали в багатьох медіа, а в 2014-му році видання Forbes Ukraine включило бренд в рейтинг
TOP-9 світлових блокнотних брендів. На своєму піку Papinarubashka продавалась в Україні і в країнах Європи.
Папінарубашка народилась тоді, коли я починав уважно спостерігати і вперше багато писав (під час навчання в Карпенка-Карого). Папінарубашка – один із двох моїх найкрутіших неймів, бо найцінніша вживана річ з дитинства – це татова сорочка. Для бренду upcycling-блокнотів, створених із вінтажних сорочок ця назва виразно передає емоційну складову і ідею бренду.
(авантюра, туризм, авангардний туризм)
Авантуризм
Спосіб дослідження міст і людей в них і свого сприйняття через досвід ночівлі в місті зі спальником і кариматом.
Через потребу пошуку місця для ночівлі в спальнику, авантуризм передбачає іншу модель поведінки в місті – здебільшого в середину дворів, ніж вздовж вулиць (як у туристів). Таким чином в поле зору авантуриста потрапляє здебільшого внутрішня "не прикрашена", більш автентична і жива частина міста.
Авантуризм передбачає велику кількість контактів і візуальних спостережень.
Авантурист записує на диктофон усі розмови із місцевими, а також фотографує все, що привертає його увагу.
Матеріали накопичені після експедиції пізніше ретельно аналізуються на предмет візуальних,
або людських поведінкових патернів міста.
Починаючи з 2016-го року авантуристи здійснили більше 20-ти експедицій в різні міста України.
В 2020-му році Авантуризм став частиною колективної виставки художників
в Малій галереї Мистецького Арсеналу.
Авантуризм – це один із найкрутіших моїх неймів. Я поєднав в назві поняття авантюри і туризму. Також це читається як авангардний туризм. Коли я розповідаю про цей проєкт комусь із знайомих, багато хто не вірить, що це придумав я, бо назва і ідея звучать так, наче це окремий напрям туризму, що давно існує. Обов'язково продовжу його після нашої перемоги.
Low-cost tour «12»
Ми придумали свої low-cost-тури в Пущу-Водицю на двох за ціною всього 32 грн.
і продавали їх на літньому ярмарці «Подільський лук». Вже в обід у нас був повний sold out.

Це про те, як швидкі ідеї стають цілим вихідним днем,
а потім ще одним і бути перш за все про задоволення.
Класний партизанінг. Включеність людей, їх реакції і неочікуване продовження проєкту є маркером того, наскільки ця ідея багатьом відгукнулась.
Багато покупців турів зізнавалися, що давно хотіли з'їздити в Пущу-Водицю, але досі не знаходили на це часу. Також були ті, хто ніколи не був в Пущі і не знав про 12-й трамвай. Після купівлі туру багато хто вирішував піти на трамвай і поїхати в Пущу в цей же момент.
Одна із покупців виявилась із Пущі. І вона настільки була в захваті від ідеї, що запропонувала провести екскурсію для усіх, хто купить наші тури по місцям в Пущі, які мало хто знає. Через деякий час після ярмарку покупці туру зустрілися вже на авторську екскурсію Каріни, що тривала весь день.
Цікаво, що через декілька тижнів після нашої експедиції талончики було зняти з використання. Якби ми не реалізували цю ідею на тому маркеті, далі, принаймні в такому вигляді, її реалізувати вже було б неможливо.